Przekaż 1% podatku

Szanowni Państwo,

Nie tracąc nic, nie odkładając z własnego portfela oraz nie uszczuplając domowego budżetu możecie wspomóc działalność sportową naszych dzieci, naszej młodzieży, nas samych. Sprawa jest bardzo prosta, wystarczą tylko chęci i wspólnie możemy dokonać czegoś pożytecznego.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na początku każdego roku, w kwocie podatku, który pobierany jest przez Fiskusa, możecie 1% przekazać na instytucję pożytku publicznego, a tym samym wspomóc sport dzieci i młodzieży. Jest nią właśnie nasze stowarzyszenie – Wojskowy Klub Sportowy “Śląsk” we Wrocławiu.

Jeśli los sportu dzieci i młodzieży nie jest Wam obcy, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci miały możliwość uprawiania sportu, korzystania z różnych form rekreacji, jeżeli chcecie, aby nie ulegały pokusom XXI wieku prosimy o wsparcie naszej działalności. Korzyści z tego będziemy mieli wszyscy. Nie zmarnujmy tej szansy!

Więcej informacji o naszym Klubie można uzyskać w siedzibie Klubu we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62, tel. 71 733 77 77 lub na stronie internetowej www.mlodziez.wks-slask..pl

 PIT ONLINE

Copyright © 2011 WKS Śląsk | web: NetSet

stat4u