Turnieje

Sezon 2016/2017

I turniej Basketmanii (15.10.2016)
KLASY – 3/4
SP 9 – Pytkowski vs Kiełczów Gryszko 24:10
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów Gryszko 6:20
SP 34 – Szymajda vs SP 9 – Pytkowski 16:12
KLASY – 5/6
Smolec – Borsuk vs SP 107 – Kowalski 4:30
SP 34 – Szymajda vs Kobierzyce – Jaśko 20:22
SP 34 – Szymajda vs SP 107 – Kowalski 14:14
Smolec – Borsuk vs Kobierzyce – Jaśko 4:24
SP 107 – Kowalski vs Kobierzyce – Jaśko 8:14
SP 34 – Szymajda vs Smolec – Borsuk 20:12
KLASY – 1/2
SP 26 – Symonowicz vs Smolec – Borsuk 12:14
SP 118 – Jakubowski vs Kobierzyce – Jaśko 10:12
SP 26 – Symonowicz vs SP 118 – Jakubowski 8:10
Smolec – Borsuk vs Kobierzyce – Jaśko 14:2
SP 26 – Symonowicz vs Kobierzyce – Jaśko 10:10
Smolec – Borsuk vs SP 118 – Jakubowski 10:4
KLASY 3/4
SP 26 – Symonowicz vs SP 118 – Jakubowski  18:4
AWF – Lubiński vs SP 1 – Marut  8:8
SP 26 – Symonowicz vs SP 1 – Marut  10:4
AWF – Lubiński vs SP 118 – Jakubowski  16:2
 AWF – Lubiński vs SP 26 – Symonowicz  8:8
SP 1 – Marut vs  SP 118 – Jakubowski 18:6


II turniej Basketmanii (05.11.2016)

KLASY – 3/4
SP 34 – Szymajda vs SP 118 – Jakubowski 10:22
SP 107 – Kowalski vs SP 16 – Mikoś 4:8
SP 107 – Kowalski vs SP 118 – Jakubowski 16:22
SP 34 – Szymajda vs SP 16 – Mikoś 6:26
SP 107 – Kowalski vs SP 34 – Szymajda 16:4
SP 16 – Mikoś vs SP 118 – Jakubowski 12:14
KLASY – 5/6
SP 107 – Kowalski vs Smolec – Borsuk 20:16
SP 16 – Mikoś vs SP 34 – Szymajda 6:10
SP 107 – Kowalski vs SP 34 – Szymajda 28:28
Smolec – Borsuk vs SP 16 – Mikoś 10:6
Smolec – Borsuk vs SP 34 – Szymajda 8:14
SP 107 – Kowalski vs SP 16 – Mikoś 20:6
KLASY – 3/4
Smolec – Borsuk vs SP 16 – Mikoś 4:26
SP 1 – Marut vs SP 51 – Radziwon  10:6
Smolec – Borsuk vs SP 1 – Marut  2:14
SP 16 – Mikoś vs SP 51 – Radziwon  8:4
SP 16 – Mikoś vs SP 1 – Marut  24:10
Smolec – Borsuk vs  SP 51 – Radziwon 4:16


 
Sezon 2015/2016

I turniej Basketmanii (25.10.2015)
KLASY – 1/2
SP 10/Kiełczów – Gryszko vs ZSP 14 – Gładysław 10:6
ZSP 16/1 – Mikoś vs ZSP 16/2 Mikoś 8:6
SP 10/Kiełczów – Gryszko vs ZSP 16/1 – Mikoś 8:6
ZSP 14 – Gładysław vs ZSP 16/2 – Mikoś 4:8
SP 10/Kiełczów – Gryszko vs ZSP 16/2 – Mikoś 8:6
ZSP 16/1 – Mikoś vs ZSP 14 – Gładysław 2:0
KLASY – 3/4
SP 9 – Pytkowski vs SP 1 – Marut 42:0
SP 26 – Symonowicz vs SP 113 – Szewczyk 10:3
SP 9 – Pytkowski vs SP 113 – Szewczyk 10:10
SP 1 – Marut vs SP 26 – Symonowicz 0:26
SP 9 – Pytkowski vs SP 26 – Symonowicz 16:14
SP 113 – Szewczyk vs SP 1 – Marut 14:4
KLASY – 1/2
SP 34 – Szymajda vs SP 113 – Szewczyk 10:2
SP 26 – Symonowicz vs SP 1 – Marut 10:4
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 12:0
SP 113 – Szewczyk vs Sp 26 – Symonowicz 6:6
SP 34 –  Szymajda vs SP 26 – Symonowicz 14:2
SP 1 – Marut vs SP 113 – Szewczyk 8:8
KLASY 3/4
 SP 34 – Szymajda vs ZSP 16 – Krychowska 4:22
 SP 107 – Kowalski vs Smolec – Borsuk 22:18
 SP 34 – Szymajda vs Smolec – Borsuk 10:10
 ZSP 16 – Krychowska vs SP 107 – Kowalski 16:6
 SP 34 – Szymajda vs SP 107 – Kowalski  14:14
 Smolec – Borsuk vs  ZSP 16 – Krychowska 6:22


II turniej Basketmanii (08.11.2015)

KLASY – 3/4
SP 9 – Pytkowski vs SP 27 – Omelan 16:20
SP 61 – Mikoś vs ZSP 16 – Krychowska 14:14
SP 9 – Pytkowski vs SP 61 – Mikoś 10:30
SP 27 – Omelan vs ZSP 16 – Krychowska 8:18
SP 9 – Pytkowski vs ZSP 16 – Krychowska 8:24
SP 61 – Mikoś vs SP 27 – Omelan 20:10
KLASY – 1/2
ZSP 14 – Gładysław vs SP 1 – Marut 6:8
GM 18 – Dudziak vs SP 113 – Szewczyk 18:0
ZSP 14 – Gładysław vs SP 113 – Szewczyk 10:0
SP 1 – Marut vs GM 18 – Dudziak 6:2
SP 9 – Pytkowski vs GM 18 – Dudziak 6:2
SP 113 – Szewczyk vs SP 1 – Marut 0:20
KLASY – 1/2
SP 34 – Szymajda vs ZSP 16 – Mikoś 10:8
Kiełczów – Gryszko vs SP 95/51 – Radziwon 2:0
SP 34 – Szymajda vs SP 95/51 – Radziwon 12:0
ZSP 16 – Mikoś vs Kiełczów – Gryszko 10:6
SP 34 –  Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 14:2
SP 95/51 – Radziwon vs ZSP 16 – Mikoś 0:16
KLASY 3/4
SP 95/51 – Radziwon vs SP 118 – Jakubowski 12:8
 SP 107 – Kowalski vs Smolec – Borsuk 16:20
 SP 95/51 – Radziwon vs Smolec – Borsuk 12:16
SP 118 – Jakubowski vs SP 107 – Kowalski 30:18
SP 95/51 – Radziwon vs SP 107 – Kowalski 22:8
 Smolec – Borsuk vs SP 118 – Jakubowski 16:8

 

Sezon 2014/2015

I turniej Basketmanii (19.10.2014)
KLASY – 2/3
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 27 – Omelan 6:12
SP 10 – Gryszko vs ZSP 14 – Siwy 6:10
SP 113 – T. Szewczyk vs ZSP 14 – Siwy 2:2
SP 10 – Gryszko vs SP 27 – Omelan 0:16
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 10 – Gryszko 14:2
ZSP 14 – Siwy vs SP 27 – Omelan 0:4
KLASY – 2/3
SP 8 – J. Szewczyk vs SP 51/95 – Radziwon 0:10
Kiełczów – Gryszko vs SP 9 – Pytkowski 6:6
SP 8 –  J. Szewczyk vs SP 9 – Pytkowski 0:10
Kiełczów – Gryszko vs SP 51/95 – Radziwon 32:0
SP 8 -  J. Szewczyk vs Kiełczów – Gryszko 0:10
SP 9 – Pytkowski vs SP 51/95 – Radziwon 12:0
KLASY – 4/5
SP 76 – Gładysław vs ZSP 16 – Krychowska 12:0
Rocznik 2004 – K.Kowalski vs SP 107  – M.Kowalski 18:2
SP 76 – Gładysław vs SP 107 – M.Kowalski 26:14
Rocznik 2004 – K.Kowalski vs ZSP 16 – Krychowska 16:6
SP 76 – Gładysław vs Rocznik 2004 – K.Kowalski 18:20
SP 107 – M.Kowalski vs ZSP 16 – Krychowska 12:6
KLASY 2/3
SP 34 – Szymajda vs Kobierzyce – Jaśko 8:12
SP 26 – Symonowicz vs ZSP 16 – Krychowska 4:12
SP 34 – Szymajda vs ZSP 16 – Krychowska 4:8
SP 26 – Symonowicz vs Kobierzyce – Jaśko 6:18
SP 34 – Szymajda vs SP 26 – Symonowicz 12:4
ZSP 16 – Krychowska vs Kobierzyce – Jaśko 6:12
KLASY 4/5
SP 34 – Szymajda vs Kobierzyce – Jaśko 18:16
Rocznik 2004 – K.Kowalski vs SP 26 – Symonowicz 12:8
SP 34 – Szymajda vs SP 26 – Symonowicz 20:12
Rocznik 2004 – K.Kowalski vs Kobierzyce – Jaśko 18:28
SP 34 – Szymajda vs Rocznik 2004 – K.Kowalski 8:16
SP 26 – Symonowicz vs Kobierzyce – Jaśko 2:18


II turniej Basketmanii (22.11.2014)

KLASY – 2/3
SP 118 – Jakubowski vs SP 51/95 – Radziwon 10:8
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak 0:22
SP 118 – Jakubowski vs GIM 18 – Dudziak 6:12
SP 1 – Marut vs SP 51/95 – Radziwon 0:2
SP 118 – Jakubowski vs SP 1 –  Marut 14:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 51/95 – Radziwon 16:8
KLASY – 1/2
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 51/95 – Radziwon 6:4
SP 26 – Symonowicz vs SP 1 – Marut 6:4
SP 113 –  T. Szewczyk vs SP 1 – Marut 10:0
SP 26 – Symonowicz vs SP 51/95 – Radziwon 2:10
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 26 – Symonowicz 6:2
SP 1 – Marut vs SP 51/95 – Radziwon 8:10
KLASY – 2/3
SP 26 – Symonowicz vs ZSP 16 – Krychowska 4:8
Smolec – Borsuk vs SP 8 – J. Szewczyk 20:2
SP 26 – Symonowicz vs SP 8 – J. Szewczyk 26:0
Smolec – Borsuk vs ZSP 16 – Krychowska 8:8
SP 26 – Symonowicz vs Smolec – Borsuk 10:10
SP 8 – J. Szewczyk vs ZSP 16 – Krychowska 0:30
KLASY 4/5
SP 34 – Szymajda vs Kobierzyce – Jaśko 14:16
SP 107 – M. Kowalski vs Rocznik 2004 – K. Kowalski 12:12
SP 34 – Szymajda vs Rocznik 2004 – K. Kowalski 16:12
SP 107 – M. Kowalski vs Kobierzyce – Jaśko 2:26
SP 34 – Szymajda vs SP 107 – M. Kowalski 10:12
Rocznik 2004 – K. Kowalski vs Kobierzyce – Jaśko 4:34


IV turniej Basketmanii (15.02.2015)

KLASY – 2/3
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 6:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 14:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 12:6
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 8:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 14:6
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:12
KLASY – 0/1
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 8:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 12:8
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 6:10
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 6:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 8:8
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:10
KLASY – 2/3
SP 26 – Kamberska vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 14:8
SP 26 – Kamberska vs SP 113 – T. Szewczyk 16:8
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
SP 26 – Kamberska vs GIM 18 – Dudziak 8:8
SP 113 – T. Szewczyk vs ZSP 14 – Krychowska 8:16
KLASY 0/1
SP 27 – Omelan vs SP 37 – Siemko 10:0
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 8:8
SP 27 – Omelan vs SP 113 – T. Szewczyk 12:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 37 – Siemko 10:0
SP 27 – Omelan vs GIM 18 – Dudziak 8:6
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 37 – Siemko 10:0
KLASY 2/3
SP 27 – Omelan vs Smolec – Borsuk 4:12
SP 8 – J. Szewczyk vs SP 118 – Jakubowski 6:10
SP 27 – Omelan vs SP 118 – Jakubowski 12:6
SP 8 – J. Szewczyk vs Smolec – Borsuk 6:14
SP 27 – Omelan vs SP 8 – J. Szewczyk 12:4
SP 118 – Jakubowski vs Smolec – Borsuk 6:8


V turniej Basketmanii (01.03.2015)

KLASY – 2/3
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 6:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 14:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 12:6
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 8:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 14:6
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:12
KLASY – 0/1
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 8:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 12:8
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 6:10
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 6:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 8:8
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:10
KLASY – 2/3
SP 26 – Kamberska vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 14:8
SP 26 – Kamberska vs SP 113 – T. Szewczyk 16:8
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
SP 26 – Kamberska vs GIM 18 – Dudziak 8:8
SP 113 – T. Szewczyk vs ZSP 14 – Krychowska 8:16
KLASY 0/1
SP 27 – Omelan vs SP 37 – Siemko 10:0
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 8:8
SP 27 – Omelan vs SP 113 – T. Szewczyk 12:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 37 – Siemko 10:0
SP 27 – Omelan vs GIM 18 – Dudziak 8:6
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 37 – Siemko 10:0
KLASY 2/3
SP 27 – Omelan vs Smolec – Borsuk 4:12
SP 8 – J. Szewczyk vs SP 118 – Jakubowski 6:10
SP 27 – Omelan vs SP 118 – Jakubowski 12:6
SP 8 – J. Szewczyk vs Smolec – Borsuk 6:14
SP 27 – Omelan vs SP 8 – J. Szewczyk 12:4
SP 118 – Jakubowski vs Smolec – Borsuk 6:8


VI turniej Basketmanii (22.03.2015)

KLASY – 2/3
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 6:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 14:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 12:6
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 8:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 14:6
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:12
KLASY – 0/1
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 8:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 12:8
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 6:10
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 6:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 8:8
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:10
KLASY – 2/3
SP 26 – Kamberska vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 14:8
SP 26 – Kamberska vs SP 113 – T. Szewczyk 16:8
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
SP 26 – Kamberska vs GIM 18 – Dudziak 8:8
SP 113 – T. Szewczyk vs ZSP 14 – Krychowska 8:16
KLASY 0/1
SP 27 – Omelan vs SP 37 – Siemko 10:0
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 8:8
SP 27 – Omelan vs SP 113 – T. Szewczyk 12:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 37 – Siemko 10:0
SP 27 – Omelan vs GIM 18 – Dudziak 8:6
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 37 – Siemko 10:0
KLASY 2/3
SP 27 – Omelan vs Smolec – Borsuk 4:12
SP 8 – J. Szewczyk vs SP 118 – Jakubowski 6:10
SP 27 – Omelan vs SP 118 – Jakubowski 12:6
SP 8 – J. Szewczyk vs Smolec – Borsuk 6:14
SP 27 – Omelan vs SP 8 – J. Szewczyk 12:4
SP 118 – Jakubowski vs Smolec – Borsuk 6:8


VII turniej Basketmanii (26.04.2015)

KLASY – 2/3
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 6:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 14:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 12:6
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 8:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 14:6
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:12
KLASY – 0/1
SP 107 – M. Kowalski vs Kiełczów – Gryszko 8:8
SP 34 – Szymajda vs SP 1 – Marut 12:8
SP 107 – M. Kowalski vs SP 1 – Marut 6:10
SP 34 – Szymajda vs Kiełczów – Gryszko 6:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 34 – Szymajda 8:8
SP 1 – Marut vs Kiełczów – Gryszko 8:10
KLASY – 2/3
SP 26 – Kamberska vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 14:8
SP 26 – Kamberska vs SP 113 – T. Szewczyk 16:8
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 14 – Krychowska 14:6
SP 26 – Kamberska vs GIM 18 – Dudziak 8:8
SP 113 – T. Szewczyk vs ZSP 14 – Krychowska 8:16
KLASY 0/1
SP 27 – Omelan vs SP 37 – Siemko 10:0
GIM 18 – Dudziak vs SP 113 – T. Szewczyk 8:8
SP 27 – Omelan vs SP 113 – T. Szewczyk 12:6
GIM 18 – Dudziak vs SP 37 – Siemko 10:0
SP 27 – Omelan vs GIM 18 – Dudziak 8:6
SP 113 – T. Szewczyk vs SP 37 – Siemko 10:0
KLASY 2/3
SP 27 – Omelan vs Smolec – Borsuk 4:12
SP 8 – J. Szewczyk vs SP 118 – Jakubowski 6:10
SP 27 – Omelan vs SP 118 – Jakubowski 12:6
SP 8 – J. Szewczyk vs Smolec – Borsuk 6:14
SP 27 – Omelan vs SP 8 – J. Szewczyk 12:4
SP 118 – Jakubowski vs Smolec – Borsuk 6:8


VIII turniej Basketmanii (21.06.2015)

KLASY – 2/3
SP 8 – Hamerska vs SP 9 – Pytkowski  4:12
SP 26 – Symonowicz vs SP 51/95 – Radziwon  20:0
SP 8 – Hamerska vs SP 51/95 – Radziwon  2:18
SP 9 – Pytkowski vs SP 26 – Symonowicz  8:8
SP 8  – Hamerska vs SP 26 – Symonowicz  8:18
SP 51/95 – Radziwon vs SP 9 – Pytkowski  0:20
KLASY – 4/5
SP 107 – M. Kowalski vs Rocznik 2004 – K. Kowalski  6:18
SP 26 – Symonowicz vs SP 61 – Mikoś  8:26
SP 107 – M. Kowalski vs SP 61 – Mikoś  18:24
Rocznik 2004 – K. Kowalski vs SP 26 – Symonowicz  18:10
SP 107 – M. Kowalski vs SP 26 – Symonowicz  16:20
SP 61 – Mikoś vs Rocznik 2004 – K. Kowalski  22:4
KLASY – 0/1
ZSP 16 – Mikoś vs SP 1 – Marut  10:8
GIM 18 – Dudziak vs SP 37 – Siemko 4:6
ZSP 16 – Mikoś vs SP 37 – Siemko  10:6
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak  2:12
ZSP 16 – Mikoś vs GIM 18 – Dudziak  10:4
SP 37 – Siemko vs SP 1 – Marut  8:8
KLASY 2/3
SP 27 – Omelan vs Kiełczów – Gryszko  14:8
SP 1 – Marut vs Smolec – Borsuk  14:14
SP 27 – Omelan vs Smolec – Borsuk  12:10
Kiełczów – Gryszko vs SP 1 – Marut  12:12
SP 27 – Omelan vs SP 1 – Marut  8:4
Smolec – Borsuk vs Kiełczów – Gryszko  12:8

 

Sezon 2013/2014

I turniej Basketmanii (26.10.2013)
KLASY – 3
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak 12:9

Najlepszy zawodnik: Igor Wisłocki (SP 26)

SP 26 – Symonowicz vs SP 8 – Biczysko 20:0
SP 1 – Marut vs SP 8 – Biczysko 30:0
GIM 18 – Dudziak vs SP 26 – Symonowicz 10:16
SP 1 – Marut vs SP 26 – Symonowicz 12:8
SP 8 – Biczysko vs GIM 18 – Dudziak 4:18
KLASY – 1/2
WKS 2004 – Nizioł vs SP 1 – Marut 32:4

Najlepszy zawodnik: Maciej Ambroziak (SP 1)

GIM 18 – Dudziak vs SP 27 – Baranowski 20:0
WKS 2004 – Nizioł vs SP 27 – Baranowski 20:0
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak 10:10
WKS 2004 – Nizioł vs GIM 18 – Dudziak 14:4
SP 27 – Baranowski vs SP 1 – Marut 0:20
KLASY – 3
SP 34 – Szymajda vs SP 9 – Pytkowski 10:4

Najlepszy zawodnik: Rafał Waluk (WKS 2004)

SP 51/95 – Radziwon vs WKS 2004 – Nizioł 2:6
SP 34 – Szymajda vs WKS 2004 – Nizioł 10:4
SP 9 – Pytkowski vs SP 51/95 – Radziwon 2:12
SP 34 – Szymajda vs SP 51/95 – Radziwon 8:6
WKS 2004 – Nizioł vs SP 9 – Pytkowski 12:8
KLASY 1/2
SP 107 – Kowalski vs Pisarzowice – Stępień 2:10

Najlepszy zawodnik: Jakub Pasikowski (SP 107)

SP 76 – Gładysław vs Kobierzyce – Jaśko 10:10
SP 107 – Kowalski vs Kobierzyce – Jaśko 4:12
Pisarzowice – Stępień vs SP 76 – Gładysław 6:12
SP 107 – Kowalski vs SP 76 – Gładysław 6:16
Kobierzyce – Jaśko vs Pisarzowice – Stępień 8:6
KLASY 3
SP 107 – Kowalski vs SP 50 – Kaca 4:8

Najlepszy zawodnik: Jakub Pasikowski (SP 107)

LZN – Marcinkiewicz vs Brzeg – Dmytrów 12:12
SP 107 – Kowalski vs Brzeg – Dmytrów 2:14
SP 50 – Kaca vs LZN – Marcinkiewicz 2:10
SP 107 – Kowalski vs LZN – Marcinkiewicz 8:14
Brzeg – Dmytrów vs SP 50 – Kaca 10:8


II turniej Basketmanii (16.11.2013)

KLASY – 3
SP 107 – Kowalski vs Gim 18 – Dudziak 14:8

Najlepszy zawodnik: Borys Baran (Gim 18)

SP 76 – Gładysław vs WKS 2004 – Nizioł 14:6
SP 107 – Kowalski vs WKS 2004 – Nizioł 12:18
Gim 18 – Dudziak vs SP 76 – Gładysław 8:18
SP 107 – Kowalski vs SP 76 – Gładysław 10:20
WKS 2004 – Nizioł vs Gim 18 – Dudziak 16:8
KLASY – 1/2
SP 118 – Jakubowski vs SP 51/95 – Radziwon 6:6

Najlepszy zawodnik: Damian Rąk (SP 51/95)

SP 8 – Biczysko vs SP 10 – Gryszko 0:4
SP 118 – Jakubowski vs SP 10 – Gryszko 2:0
SP 51/95 – Radziwon vs SP 8 – Biczysko 14:4
SP 118 – Jakubowski vs SP 8 – Biczysko 14:0
SP 10 – Gryszko vs SP 51/95 – Radziwon 2:6
KLASY – 3
Brzeg – Dmytrów vs SP 118 – Jakubowski 10:2

Najlepszy zawodnik: Jan Rogala (SP 1)

SP 61 – Mikoś vs SP 1 – Marut 6:12
Brzeg – Dmytrów vs SP 1 – Marut 8:12
SP 118 – Jakubowski vs SP 61 – Mikoś 0:10
Brzeg – Dmytrów vs SP 61 – Mikoś 6:17
SP 1 – Marut vs SP 118 – Jakubowski 10:0
KLASY 1/2
ZSP 16 – Krychowska vs ZSP 14 – Siwy 16:4

Najlepszy zawodnik: Wiktor Słowiński (ZSP 16)

SP 34 – Szymajda vs Smolec – Sobko 10:0
ZSP 16 – Krychowska vs Smolec – Sobko 10:0
ZSP 14 – Siwy vs SP 34 – Szymajda 2:10
ZSP 16 – Krychowska vs SP 34 – Szymajda 2:6
Smolec – Sobko vs ZSP 14 – Siwy 10:0


III turniej Basketmanii (14.12.2013)

KLASY – 3
SP 99 – Staniów vs Gim 18 – Dudziak 12:8

Najlepsi zawodnicy:
Jarosław Wittmann (SP 50)
Jakub Lejawka (SP 99)
Michał Macewicz (WKS 2004)
Bartosz Sosiński (Gim 18)

SP 50 – Kaca vs WKS 2004 – Nizioł 2:12
SP 99 – Staniów vs WKS 2004 – Nizioł 0:14
Gim 18 – Dudziak vs SP 50 – Kaca 10:14
SP 99 – Staniów vs SP 50 – Kaca 4:12
WKS 2004 – Nizioł vs Gim 18 – Dudziak 14:2
KLASY – 1/2
WKS 2004 1 – Nizioł vs SP 51/95 – Radziwon 16:0

Najlepsi zawodnicy:
Jakub Murat (Kiełczów)
Szymon Nawrocki (WKS 2004)
Kacper Żuraw (SP 51/95)
Mikołaj Kowalczyk (WKS 2004)

WKS 2004 2 – Nizioł vs Kiełczów – Gryszko 14:2
WKS 2004 1 – Nizioł vs Kiełczów – Gryszko 6:8
SP 51/95 – Radziwon vs WKS 2004 2 – Nizioł 2:24
WKS 2004 1 – Nizioł vs WKS 2004 2 – Nizioł 12:12
Kiełczów – Gryszko vs SP 51/95 – Radziwon 8:12
KLASY – 3
SP 34 – Szymajda vs SP 9 – Pytkowski 16:2

Najlepsi zawodnicy:
Paweł Mądro (SP 107)
Pascal Kasprzak (Oława)
Julian Machata (SP 34)
Patryk Kazimierczak (SP 9)
Tomasz Trela (SP 9)

Oława – Jagodziński vs SP 107 – Kowalski 2:22
SP 34 – Szymajda vs SP 107 – Kowalski 8:12
SP 9 – Pytkowski vs Oława – Jagodziński 24:2
SP 34 – Szymajda vs Oława – Jagodziński 14:4
SP 107 – Kowalski vs SP 9 – Pytkowski 18:6
KLASY 1/2
SP 26 – Symonowicz vs ZSP 14 – Siwy 6:20

Najlepsi zawodnicy:
Sebastian Czerwiński (ZSP 14)
Ignacy Czerniecki (SP 10)
Michał Sworowski (SP 26)
Kacper Jaworski (SP 61)

SP 61 – Mikoś vs SP 10 – Gryszko 10:2
SP 26 – Symonowicz vs SP 10 – Gryszko 2:4
ZSP 14 – Siwy vs SP 61 – Mikoś 4:18
SP 26 – Symonowicz vs SP 61 – Mikoś 0:10
SP 10 – Gryszko vs ZSP 14 – Siwy 2:6
KLASY 3
SP 76 – Gładysław vs ZSP 16 – Krychowska 14:8

Najlepsi zawodnicy:
Michał Wójcik (SP 76)
Wiktor Brylonek (SP 26)
Jakub Jakóbczak (ZSP 16)
Maciej Sondel (Kobierzyce)

Kobierzyce – Jaśko vs SP 26 – Symonowicz 2:20
SP 76 – Gładysław vs SP 26 – Symonowicz 12:8
ZSP 16 – Krychowska vs Kobierzyce – Jaśko 4:12
SP 76 – Gładysław vs Kobierzyce – Jaśko 18:6
SP 26 – Symonowicz vs ZSP 16 – Krychowska 14:8
KLASY 1/2
ZSP 16/1 – Krychowska vs Kobierzyce – Jaśko 20:6

Najlepsi zawodnicy:
Cezary Surmiak (SP 118)
Daniel Szastałło (Kobierzyce)
Maciej Drozdowski (ZSP 16)
Mikołaj Sobolewski (ZSP 16)

ZSP 16/2 – Krychowska vs SP 118 – Jakubowski 12:0
ZSP 16/1 – Krychowska vs SP 118 – Jakubowski 4:0
Kobierzyce – Jaśko vs ZSP 16/2 – Krychowska 6:10
ZSP 16/1 – Krychowska vs ZSP 16/2 – Krychowska 10:4
SP 118 – Jakubowski vs Kobierzyce – Jaśko 2:6


IV turniej Basketmanii (18.01.2014)

 SP 113 – Szewczyk vs SP 1 – Marut 8:16
 ZSP 16 – Krychowska vs Rocznik 2004 – Nizioł  6:22
 SP 113 – Szewczyk vs Rocznik 2004 – Nizioł  8:24
 SP 1 – Marut vs ZSP 16 – Krychowska  10:6
 SP 113 – Szewczyk vs ZSP 16 – Krychowska  8:8
 Rocznik 2004 – Nizioł vs SP 1 – Marut  24:6
SP 113 – Szewczyk vs SP 1 – Marut  10:18
ZSP 16 – Krychowska vs  SP 118 – Jakubowski  16:6
SP 113 – Szewczyk vs SP 118 – Jakubowski  10:4
 SP 1 – Marut vs ZSP 16 – Krychowska  16:8
 SP 113 – Szewczyk vs ZSP 16 – Krychowska  8:10
 SP 118 – Jakubowski vs  SP 1 – Marut  8:18
 SP 34 – Szymajda vs  SP 9 – Pytkowski  12:6
SP 118 – Jakubowski vs SP 107 – Kowalski  8:18
 SP 34 – Szymajda vs SP 107 – Kowalski  12:18
 SP 9 – Pytkowski vs SP 118 – Jakubowski  10:6
 SP 34 – Szymajda vs SP 118 – Jakubowski  12:8
SP 107 – Kowalski vs  SP 9 – Pytkowski  20:4
SP 107 – Kowalski vs GIM 18 – Dudziak  14:8
 SP 95/51 – Radziwon vs SP 10 – Gryszko 12:14
 SP 107 – Kowalski vs SP 10 – Gryszko  16:10
GIM 18 – Dudziak vs SP 95/51 – Radziwon  8:12
SP 107 – Kowalski vs SP 95/51 – Radziwon 12:8
 SP 10 – Gryszko vs GIM 18 – Dudziak 12:6
 SP 76 – Gładysław vs SP 61 – Mikoś 14:6
 SP 50 – Kaca vs SP 26 – Symonowicz  6:14
SP 76 – Gładysław vs SP 26 – Symonowicz  16:8
 SP 61 – Mikoś vs  SP 50 – Kaca  8:12
 SP 76 – Gładysław vs  SP 50 – Kaca  12:8
 SP 26 – Symonowicz vs SP 61 – Mikoś  14:10
SP Kiełczów – Gryszko vs SP 61 – Mikoś  12:6
 SP 27 – Omelan vs SP 26 – Symonowicz 6:8
SP Kiełczów – Gryszko vs SP 26 – Symonowicz 6:8
 SP 61 – Mikoś vs SP 27 – Omelan 12:6
SP Kiełczów – Gryszko vs SP 27 – Omelan 12:6
 SP 26 – Symonowicz vs SP 61 – Mikoś 10:4


Basketmania w Orbicie (13.03.2014)

KLASY – 3
Rocznik 2004 I – Nizioł vs SP 107 – Kowalski 16:8
Rocznik 2004 II – Nizioł vs SP 76 – Gładysław 14:10
SP 107 – Kowalski vs Rocznik 2004 II – Nizioł 12:16
SP 76 – Gładysław vs Rocznik 2004 I – Nizioł 8:16
SP 76 – Gładysław vs SP 107 – Kowalski 10:10
Rocznik 2004 I – Nizioł vs Rocznik 2004 II – Nizioł 22:14
KLASY – 1/2
Kobierzyce – Jaśko vs GIM 18 – Dudziak 16:8
Kiełczów – Gryszko vs SP 26 – Symonowicz 14:4
GIM 18 – Dudziak vs Kiełczów – Gryszko 8:12
SP 26 – Symonowicz vs Kobierzyce – Jaśko 6:12
Kobierzyce – Jaśko vs Kiełczów – Gryszko 12:10
SP 26 – Symonowicz vs GIM 18 – Dudziak 8:8


Basketmania w Orbicie (19.03.2014)

KLASY – 3
Kobierzyce – Jaśko vs SP 118 – Jakubowski 14:10
SP 37 – Siemko vs SP 34 – Szymajda 8:16
SP 118 – Jakubowski vs SP 34 – Szymajda 6:14
Kobierzyce – Jaśko vs SP 37 – Siemko 22:6
SP 34 – Szymajda vs Kobierzyce – Jaśko 12:14
SP 37 – Siemko vs SP 118 – Jakubowski 6:12
KLASY – 1/2
Kiełczów – Gryszko vs SP 10 – Gryszko 12:8
ZSP 16 – Krychowska vs SP 95/51 – Radziwon 8:12
SP 95/51 – Radziwon vs Kiełczów – Gryszko 6:12
SP 10 – Gryszko vs ZSP 16 – Krychowska 12:8
Kiełczów – Gryszko vs ZSP 16 – Krychowska 14:4
SP 10 – Gryszko vs SP 95/51 – Radziwon 12:8


V turniej Basketmanii (13.04.2014)

SP 118 – Jakubowski vs SP 1 – Marut 4:12
SP 9 – Pytkowski vs Rocznik 2004 – Nizioł 8:16
SP 118 – Jakubowski vs Rocznik 2004 – Nizioł 2:24
SP 1 – Marut vs SP 9 – Pytkowski 10:8
SP 118 – Jakubowski vs ZSP 9 – Pytkowski 6:12
Rocznik 2004 – Nizioł vs SP 1 – Marut 18:2
Kiełczów – Gryszko vs SP 1 – Marut 16:4
ZSP 14 – Siwy vs SP 37 – Siemko 14:6
Kiełczów – Gryszko vs SP 37 – Siemko 12;4
SP 1 – Marut vs ZSP 14 – Siwy 6:10
Kiełczów – Gryszko vs ZSP 14 – Siwy 12:8
SP 37 – Siemko vs SP 1 – Marut 6:6
SP 113 – Szewczyk vs SP 76 – Gładysław 4:18
SP 50 – Kaca vs SP 107  – Kowalski 8:10
SP 113 – Szewczyk vs SP 107 – Kowalski 8:16
SP 76 – Gładysław vs SP 50 – Kaca 12:8
SP 113 – Szewczyk vs SP 50 – Kaca 6:14
SP 107 – Kowalski vs SP 76 – Gładysław 12:14
SP 113 – Szewczyk vs GIM 18 – Dudziak 6:12
Kobierzyce – Jaśko vs SP 61 – Mikoś 12:4
SP 113 – Szewczyk vs SP 61 – Mikoś 8:10
GIM 18 – Dudziak vs Kobierzyce – Jaśko 8:16
SP 113 – Szewczyk vs Kobierzyce – Jaśko 4:18
SP 61 – Mikoś vs GIM 18 – Dudziak 6:10
Kobierzyce – Jaśko vs SP 27 – Omelan 10:8
ZSP 16 – Krychowska vs SP 26 – Symonowicz 4:16
Kobierzyce – Jaśko vs SP 26 – Symonowicz 14:12
SP 27 – Omelan vs ZSP 16 – Krychowska 10:4
Kobierzyce – Jaśko vs ZSP 16 – Krychowska 16:2
SP 26 – Symonowicz vs SP 27 – Omelan 14:6


VI turniej Basketmanii (31.05.2014)

SP 10 – Gryszko vs SP51/95 – Radziwon 10:6
SP 76 – Gładysław vs SP 8 – Biczysko 16:2
SP 10 – Gryszko vs SP 8 – Biczysko 14:4
SP 51/95 – Radziwon vs SP 76 – Gładysław 6:18
SP 10 – Gryszko vs SP 76 – Gładysław 6:10
SP 8 – Biczysko vs SP 51/95 – Radziwon 4:14
ZSP 14 – Siwy vs SP 51/95 – Radziwon 12:10
SP 9 – Pytkowski vs Kiełczów – Gryszko 8:12
ZSP 14 – Siwy vs Kiełczów – Gryszko 6:12
SP 51/95 – Radziwon vs SP 9 – Pytkowski 14:8
ZSP 14 – Siwy vs SP 9 – Pytkowski 8:8
Kiełczów – Gryszko vs SP 51/95 – Radziwon 14:6
SP 113 – Szewczyk vs ZSP 16 – Krychowska 4:10
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak 6:12
SP 113 – Szewczyk vs GIM 18 – Dudziak 6:10
ZSP 16 – Krychowska vs SP 1 – Marut 12:10
SP 113 – Szewczyk vs SP 1 – Marut 6:12
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 16 – Krychowska 10:2
Kobierzyce – Jaśko vs ZSP 16 – Krychowska 14:4
SP 1 – Marut vs GIM 18 – Dudziak 8:8
Kobierzyce – Jaśko vs GIM 18 – Dudziak 12:8
ZSP 16 – Krychowska vs SP 1 – Marut 10:10
Kobierzyce – Jaśko vs SP 1 – Marut 18:10
GIM 18 – Dudziak vs ZSP 16 – Krychowska 10:8
SP 107 – Kowalski vs SP 34 – Szymajda 14:6
Brzeg – Dmytrów vs SP 26 – Symonowicz 8:12
SP 107 – Kowalski vs SP 26 – Symonowicz 12:10
SP 34 – Szymajda vs Brzeg – Dmytrów 14:8
SP 107 – Kowalski vs Brzeg – Dmytrów 16:6
SP 26 – Symonowicz vs SP 34 – Szymajda 12:12
SP 37 – Siemko vs SP 34 – Szymajda  6:14
 SP 61 – Mikoś vs  SP 26 – Symonowicz  4:12
 SP 37 – Siemko vs  SP 26 – Symonowicz  6:16
 SP 34 – Szymajda vs SP 61 – Mikoś  8:8
 SP 37 – Siemko vs SP 61 – Mikoś  6:18
 SP 26 – Symonowicz vs  SP 34 – Szymajda  14:12

Copyright © 2011 WKS Śląsk | web: NetSet

stat4u