Przekaż 1% podatku

13 stycznia 2014

Rok 2014 będzie kolejnym trudnym okresem sekcji koszykówki Wojskowego Klubu Sportowego „Śląsk”. Kryzys który dotyka prawie wszystkie dziedziny życia nie omija również nas. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na szkolenie dzieci i młodzieży w naszym Klubie.

Szanowni Państwo,

Nie tracąc nic, nie odkładając z własnego portfela oraz nie uszczuplając domowego budżetu możecie wspomóc działalność sportową naszych dzieci, naszej młodzieży, nas samych. Sprawa jest bardzo prosta, wystarczą tylko chęci i wspólnie możemy dokonać czegoś pożytecznego.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na początku każdego roku, w kwocie podatku, który pobierany jest przez Fiskusa, możecie 1% przekazać na instytucję pożytku publicznego, a tym samym wspomóc sport dzieci i młodzieży. Jest nią właśnie nasze stowarzyszenie – Wojskowy Klub Sportowy „Śląsk” we Wrocławiu.

Jeśli los sportu dzieci i młodzieży nie jest Wam obcy, jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci miały możliwość uprawiania sportu, korzystania z różnych form rekreacji, jeżeli chcecie, aby nie ulegały pokusom XXI wieku prosimy o wsparcie naszej działalności. Korzyści z tego będziemy mieli wszyscy. Nie zmarnujmy tej szansy!

Więcej informacji o naszym Klubie można uzyskać w siedzibie Klubu we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej 62, tel. 71 733 77 77 lub na stronie internetowej www.wks-slask.pop.pl

Jeśli zdecydowałbyś się nam pomóc, poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

1 krok: TRZEBA OBLICZYĆ KWOTĘ 1%.

Należy obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu, a następnie odliczyć 1% od tego podatku . Przy wypełnianiu odpowiedniego formularza PIT, w części zatytułowanej„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” ,

w pozycji :

- numer KRS , wpisać : 0000159810

- wnioskowana kwota , wpisać : kwotę obliczonego 1% podatku.

Każdy z Państwa może również wyrazić zgodę na podanie swych danych osobowych organizacji – na co bardzo liczymy. Pragniemy wiedzieć komu ewentualnie podziękować, kto jest naszym darczyńcą (imię, nazwisko, adres). Niezbędne jest wskazanie celu przeznaczenia 1% podatku (sekcja koszykówki) wypełniając odpowiednio rubrykę w części zatytułowanej „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”.

2 krok: WYSŁANIE FORMULARZA PIT do właściwego Urzędu Skarbowego.

Każdy przejaw pomocy przyjmiemy z ogromną wdzięcznością.

Marek Liebenthal

Kierownik sekcji koszykówki WKS „Śląsk”

Copyright © 2011 WKS Śląsk | web: NetSet

stat4u